Vanalinna vennaskonna linnalaagrid 12.-13. augustil

Tallinna Linnmuuseum, Fotomuuseum ja Kiek in de Köki kindlustustemuuseum ootavad 8-12-aastaseid lapsi Vanalinna vennaskonna linnalaagrisse. Laagri põhiliseks töökeeleks on eesti keel, aga oodatud on ka vene emakeelega lapsed.

10.–11. juulil toimuvas laagris uurisime ja lahendasime erinevaid saladusi, mõistatusi ja koode. Laagrilapsi rõõmustasid toredad uurimisretked ning kuhjaga avastamist muuseumide sees ja väljas. Õppisime tundma Tallinna salapärast ajalugu, põnevates töötubades arendasime käteoskusi, mängisime nii sees kui ka vabas õhus.

 

12.-13. augustil toimuva laagri teemaks on arheoloogia. Uurime asitõendeid ajaloost ning kehastume detektiivideks muinasajas. Tegutseme nii sees kui väljas, osaleme mängu- ja töötubades, avastame muuseume ja uudistame päris arheoloogide tööd!

Registreeri laagrisse siit!

 

Laagripäevad kestavad kell 10–16. Kahepäevase laagri hind on 60 eurot. Pakume ka võimalust tasuda ühe päeva kaupa. Tasumine toimub laagripäeva hommikul muuseumi kassasse. Hind sisaldab, muuseumikülastusi, töötubade materjale ja eineid. Laagripäeva jooksul saavad lapsed keha kinnitada sooja lõunasöögiga Neitsitornilt ning kerge ootega.

Lisainfot küsi haridus@linnamuuseum.ee, tel. 59190980