Töötajad

Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla töötavad rõõmsad jutuvestjad ja mängu juhtivad muuseumipedagoogid.

Info tel. 6017057
E-mail: mm@linnamuuseum.ee

“Aga lõbus peab olema. Nii tööl kui elus peaksime kõik suutma omavahel hästi läbi saada. Meil peaks olema üheskoos niisama lõbus nagu koerakutsikatel, kes saba liputavad. Elamine peaks olema tore; see peaks olema fantastiline.” (David Lynch “Suure kala jahil)

Direktor
Triin Siiner
triin.siiner@linnamuuseum.ee

vvvvv  
lagle palo  v Juhataja (lapsehoolduspuhkusel)
Lagle Palo
gerli palmits  v Pedagoog-projektijuht
Gerli Palmits
601 7057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee
Pedagoog

Jekaterina Bojarskaja
601 7057
jekaterina.bojarskaja@linnamuuseum.ee

jelena tsernova  v Pedagoog
Jelena Tšernova
601 7057
jelena.tsernova@linnamuuseum.ee
Giid-järelevaataja
Leana Reiu
leana.reiu@linnamuuseum.ee
olga-punzinen Giid-järelevaataja
Olga Punžinen
olga.punzinen@linnamuuseum.ee
 

Giid-järelevaataja ja spetsialist
Freddi Nuum
59 190 980
freddi.nuum@linnamuuseum.ee

   

Klienditeenindaja (kassa)
Tatjana Šiškina
601 7065
tatjana.shishkina@linnamuuseum.ee

   v  Klienditeenindaja (kassa)
Eha Krispin
601 7065
eha.krispin@linnamuuseum.ee
Kohviku klienditeenindaja
Aili Vahesaar
601 7085
aili.vahesaar@linnamuuseum.ee
   v Kohviku klienditeenindaja
Natalja Treskova
601 7085
Kohviku klienditeenindaja
Helina Veelmann
601 7085