Tallinna Linnamuuseumi töötajad

ADMINISTRATSIOON (Vene 17 )

direktor
Triin Siiner
615 5181
Triin.Siiner@linnamuuseum.ee

teadusdirektor
Pia Ehasalu
610 4171
Pia.Ehasalu@linnamuuseum.ee

finantsjuht
Christine Reinik
615 5187
Christine.Reinik@linnamuuseum.ee

personalijuht
Elen Tisler
Elen.Tisler@linnamuuseum.ee
615 5196

dokumendihaldur-arhivaar
Anu Lõhkivi
610 4178
Anu.Lohkivi@linnamuuseum.ee

administraator
 Marianne Leis
660 4589
Marianne.Leis@linnamuuseum.ee

KOMMUNIKATSIOONI OSAKOND (Vene 17 ja Vene 6)

arendusjuht
Reti Meema
6155191
5650 3357
reti.meema@linnamuuseum.ee

kommunikatsiooni spetsialist
Eve Veigel
5347 3981
Eve.Veigel@linnamuuseum.ee

kunstnikud
Anne Järvpõld
644 4197
Anne.Jarvpold@linnamuuseum.ee

Lilian Juhkam
644 4336
Lilian.Juhkam@linnamuuseum.ee

KOGUDE OSAKOND (Vene 17 ja Vene 6)

peavarahoidja
Lea Sillart
615 5194
Lea.Sillart@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Kristiina Hiiesalu
615 5188
Kristiina.Hiiesalu@linnamuuseum.ee

koguhoidja (kultuurilooline kogu)
Ene Heimvell
615 5192
Ene.Heimvell@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Tina Timonen
610 4175
Tina.Timonen@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arheoloogiakogu)
Küllike Tint
610 4177
Kullike.Tint@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arhiivkogu, raamatukogu)
Marian Habicht
615 5182
Marian.Habicht@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (foto- ja fotonegatiivide kogu)
Tanel Verk
644 0553
tanel.verk@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (fotoesemed, postkaardid, fotoraamatud/ dokumendid)
Merilis Roosalu
644 0341
mailto:merilis.roosalu@linnamuuseum.ee

digiteerija
Ott Eelmaa
644 0341
ott.eelmaa@linnamuuseum.ee

koguhoidja (klaasi- ja tekstiilikogu)
Triinu Tuvi
triinu.tuvi@linnamuuseum.ee

koguhoidja (maal, graafika, raidkivid)
Risto Paju
615 5186
Risto.Paju@linnamuuseum.ee

koguhoidja (relvad, tina, märgid, mündid, pitsatid)
Ando Pajus
615 5185
Ando.Pajus@linnamuuseum.ee

kuraator-säilitaja
Merike Neidorp
5887 8448
Merike.Neidorp@linnamuuseum.ee

säilitaja
Annely Miil
644 2332
Annely.Miil@linnamuuseum.ee

konservaator
Heili Jürisoo-Lippin
644 2332
heili.jurisoo-lippin@linnamuuseum.ee

konservaator (metall)
Jaan Märss
Jaan.Marss@linnamuuseum.ee

digitaalkogu spetsialist
Erik Jürviste
Erik.Jurviste@linnamuuseum.ee

fotograaf
Jaan Künnap

HALDUSOSAKOND Vene 17

haldusjuht 
Lennart Kumm
5341 4313, 615 5195
Lennart.Kumm@linnamuuseum.ee

haldusspetsialist
Marge Väljari
5866 6002
marge.valjari@linnamuuseum.ee

tehnik
Andres Lall
52 14 849
andres.lall@linnamuuseum.ee

autojuht-elektrik
Leo Savila
5860 1313
leo.savila@linnamuuseum.ee

TALLINNA LINNAMUUSEUM Vene 17

juhataja
Made Isak
615 5184
Made.Isak@linnamuuseum.ee

pedagoogid

Pille Rohtla
pille.rohtla@linnamuuseum.ee

Jelena Tšekulajeva
6155183
mailto:jelena.tsekulajeva@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Ene Piiroja
615 5180
Ene.Piiroja@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad
Elve Viisma
Anu Annuk
Juri Pantelejev
Marianne Olli

KIEK IN DE KÖK, BASTIONIKÄIGUD JA RAIDKIVIMUUSEUM Komandandi tee 2

juhataja (Kiek in de Kök, Bastionikäigud, Raidkivimuuseum, Neitsitorn)
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

pedagoogid
Aet Laast
645 9626
aet.laast@linnamuuseum.ee

Julia Voinova
645 9626
julia.voinova@linnamuuseum.ee

giidid
Güzjälja Aisatullin
Jekaterina Sepp
Edith-Helen Ulm
Kadi Pilt
Yana Khainikova

klienditeenindajad
644 6686
Riina Toon
riina.toon@linnamuuseum.ee
Katrin Rumm
katrin.rumm@linnamuuseum.ee
Koidu Kinna
koidu.kinna@linnamuuseum.ee

NEITSITORNI MUUSEUMKOHVIK Lossi plats 11/Lühike jalg 9

ürituste- ja projektide koordinaator
Tõnu Pedaru
601 2605
tonu.pedaru@linnamuuseum.ee

ürituste koordinaator, klienditeenindaja
Kaja Lobe
601 2751
kaja.lobe@linnamuuseum.ee

kohviku toitlustusjuht
Maiga Tamm
601 3413, 5196 1041
maiga.tamm@linnamuuseum.ee

RAEVANGLA FOTOMUUSEUM Raekoja 4/6

juhataja
Anneli Jalava
644 5234, 5855 8030
anneli.jalava@linnamuuseum.ee

ürituste- ja projektide koordinaator
Rita Rahu
644 5234
rita.rahu@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Karet Kirss
644 8767
karet.kirss@linnamuuseum.ee

TALLINNA VENE MUUSEUM Pikk 29a ja PEETER I MAJA Mäekalda 2

juhataja
Maria Smorževskihh-Smirnova
(+372) 5887 6711
Maria.Smorzevskihh@linnamuuseum.ee

kuraator
Zurab Jänes
(+372) 53 317 260
Zurab.Janes@linnamuuseum.ee

pedagoogid
Julia Kornejeva
(+372) 53 052 151
julia.kornejeva@linnamuuseum.ee

Jana Pokotylo
(+372) 660 4309
jana.pokotylo@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (Tallinna vene muuseum)
Irina Gavriltšik
(+372) 660 4140
vemu@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Tallinna vene muuseum)
Victor Sepp

klienditeenindaja (Peeter I maja)
 Janne Kallas
+372 601 3136
Janne.Kallas@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Peeter I maja)
Krista Jõepera

LASTEMUUSEUM MIIAMILLA  (Kadriorus, L. Koidula 21c ja Kalamajas, Kotzebue 16)

juhataja
Sireli Uusmaa
+372 53 428 436
601 7056
sireli.uusmaa@linnamuuseum.ee

Lagle Palo (lapsehoolduspuhkusel)

pedagoog-projektijuht  (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Gerli Palmits
601 7057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee

pedagoogid (Kadriorus, L. Koidula 21c)

Jane Meresmaa-Roos
601 7057
jane.meresmaa-roos@linnamuuseum.ee

Jekaterina Bojarskaja (lapsehoolduspuhkusel)
601 7057
jekaterina.bojarskaja@linnamuuseum.ee

Jelena Tšernova
601 7057
jelena.tsernova@linnamuuseum.ee

pedagoog-kuraator (Kalamajas, Kotzebue 16)
Tuuli Silber
641 3491, 53 099 772
tuuli.silber@linnamuuseum.ee

pedagoog (Kalamajas, Kotzebue 16)
Ade Lehtse
641 3491, 53 099 772
ade.lehtse@linnamuuseum.ee

klienditeenindajad (Kadriorus, L. Koidula 21c)
601 7065
Tatjana Šiškina
tatjana.shishkina@linnamuuseum.ee

Eha Krispin
eha.krispin@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (Kalamajas, Kotzebue 16)
Eve Pärna
641 3491
eve.parna@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Olga Punžinen
Leana Reiu

giid-järelevaataja ja spetsialist (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Freddi Nuum
601 7065
freddi.nuum@linnamuuseum.ee

järelevaatajad (Kalamajas, Kotzebue 16)
Aino Krents
Leili Põld

kohviku teenindaja (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Natalja Treskova
6017085
Helina Veelmann