Tallinna Linnamuuseumi töötajad

ADMINISTRATSIOON (Vene 17 ja Vene 6)

direktori kohusetäitja
Toomas Abiline
Toomas.Abiline@linnamuuseum.ee

teadusdirektor
Pia Ehasalu
610 4171
Pia.Ehasalu@linnamuuseum.ee

vanemteadur
Kalmar Ulm
615 5191
Kalmar.Ulm@linnamuuseum.ee

finantsjuht
Christine Reinik
615 5187
Christine.Reinik@linnamuuseum.ee

personalijuht
Elen Tisler
Elen.Tisler@linnamuuseum.ee
615 5196

turundus- ja kommunikatsioonijuht
Eve Veigel
5347 3981
Eve.Veigel@linnamuuseum.ee

peaspetsialist (dokumendihaldus ja arhiiv)
Anu Lõhkivi
610 4178
Anu.Lohkivi@linnamuuseum.ee

kunstnik
Anne Järvpõld
644 4197
Anne.Jarvpold@linnamuuseum.ee

kunstnik
Lilian Juhkam
644 4336
Lilian.Juhkam@linnamuuseum.ee

spetsialist
Marianne Leis
660 4589
Marianne.Leis@linnamuuseum.ee

KOGUDE OSAKOND (Vene 17 ja Vene 6)

peavarahoidja
Lea Sillart
615 5194
Lea.Sillart@linnamuuseum.ee

koguhoidja (relvad, tina, märgid, mündid, pitsatid)
Ando Pajus
615 5185
Ando.Pajus@linnamuuseum.ee

koguhoidja (maal, graafika, raidkivid)
Risto Paju
615 5186
Risto.Paju@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arheoloogiakogu)
Küllike Tint
610 4177
Kullike.Tint@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arhiivkogu, raamatukogu)
Marian Habicht
615 5182
Marian.Habicht@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Kristiina Hiiesalu
615 5188
Kristiina.Hiiesalu@linnamuuseum.ee

koguhoidja (kultuurilooline kogu)
Ene Heimvell
615 5192
Ene.Heimvell@linnamuuseum.ee

koguhoidja (klaasi- ja tekstiilikogu)
Triinu Tuvi
triinu.tuvi@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Tina Timonen
610 4175
Tina.Timonen@linnamuuseum.ee

koguhoidja (foto- ja fotonegatiivide kogu)
Tanel Verk
644 0553
tanel.verk@linnamuuseum.ee

koguhoidja
Taavi Veiler
644 0341
taavi.veiler@linnamuuseum.ee

digiteerija
Ott Eelmaa
644 0341
ott.eelmaa@linnamuuseum.ee

kuraator-säilitaja
Merike Neidorp
5887 8448
Merike.Neidorp@linnamuuseum.ee

säilitaja
Annely Miil
644 2332
Annely.Miil@linnamuuseum.ee

konservaator
Heili Jürisoo-Lippin
644 2332
heili.jurisoo-lippin@linnamuuseum.ee

konservaator (metall)
Jaan Märss
Jaan.Marss@linnamuuseum.ee

spetsialist
Erik Jürviste
Erik.Jurviste@linnamuuseum.ee

fotograaf
Jaan Künnap

HALDUSOSAKOND Vene 17

haldusjuht 
Lennart Kumm
5341 4313, 615 5195
Lennart.Kumm@linnamuuseum.ee

haldusspetsialist
Marge Väljari
5866 6002
marge.valjari@linnamuuseum.ee

haldusspetsialist
Avo Misler
avo.misler@linnamuuseum.ee

autojuht-elektrik
Leo Savila

TALLINNA LINNAMUUSEUM Vene 17

pedagoogid
Made Isak
615 5184
Made.Isak@linnamuuseum.ee

Nadežda Saar
615 5183
Nadezda.Saar@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Ene Piiroja
615 5180
Ene.Piiroja@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad
Elve Viisma
Anu Annuk
Juri Pantelejev
Marianne Olli

KIEK IN DE KÖK, BASTIONIKÄIGUD JA RAIDKIVIMUUSEUM Komandandi tee 2

juhtivkuraator (Kiek in de Kök, Bastionikäigud, Raidkivimuuseum, Neitsitorn)
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

pedagoog
Aet Laast
645 9626
aet.laast@linnamuuseum.ee

pedagoog-giid
Julia Voinova
645 9626
julia.voinova@linnamuuseum.ee

giidid
Güzjälja Aisatullin
Jekaterina Sepp
Edith-Helen Ulm
Kadi Pilt
Yana Khainikova

klienditeenindajad
644 6686
Riina Toon
riina.toon@linnamuuseum.ee
Katrin Rumm
katrin.rumm@linnamuuseum.ee
Koidu Kinna
koidu.kinna@linnamuuseum.ee

NEITSITORNI MUUSEUMKOHVIK Lossi plats 11/Lühike jalg 9

ürituste- ja projektide koordinaator
Tõnu Pedaru
601 2605
tonu.pedaru@linnamuuseum.ee

ürituste koordinaator, klienditeenindaja
Kaja Lobe
601 2751
kaja.lobe@linnamuuseum.ee

kohviku toitlustusjuht
Maiga Tamm
601 3413, 5196 1041
maiga.tamm@linnamuuseum.ee

peakokk
Tarvi Karpa
tarvi.karpa@linnamuuseum.ee

RAEVANGLA FOTOMUUSEUM Raekoja 4/6

juhtivkuraator
Anneli Jalava
644 5234, 5855 8030
anneli.jalava@linnamuuseum.ee

ürituste- ja projektide koordinaator
Rita Rahu
644 5234
rita.rahu@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Karet Kirss
644 8767
karet.kirss@linnamuuseum.ee

TALLINNA VENE MUUSEUM Pikk 29a ja PEETER I MAJA Mäekalda 2

juhtivkuraator
Maria Smorževskihh-Smirnova
(+372) 5887 6711
Maria.Smorzevskihh@linnamuuseum.ee

kuraator-koguhoidja
Zurab Jänes
(+372) 53 317 260
Zurab.Janes@linnamuuseum.ee

pedagoog-giidid
Julia Kornejeva
(+372) 53 052 151
julia.kornejeva@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (Tallinna vene muuseum)
Olga Pekarskaja
(+372) 660 4140
vemu@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Tallinna vene muuseum)
Victor Sepp

klienditeenindaja (Peeter I maja)
 Janne Kallas
+372 601 3136
Janne.Kallas@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Peeter I maja)
Krista Jõepera

LASTEMUUSEUM MIIAMILLA  (Kadriorus, L. Koidula 21c ja Kalamajas, Kotzebue 16)

juhtivkuraator
Pille Rohtla
601 7056
pille.rohtla@linnamuuseum.ee

pedagoog-projektijuht  (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Gerli Palmits
601 7057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee

pedagoogid (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Jekaterina Bojarskaja
601 7057
jekaterina.bojarskaja@linnamuuseum.ee

Jelena Tšernova
601 7057
jelena.tsernova@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog-kuraator (Kalamajas, Kotzebue 16)
Tuuli Silber
641 3491, 53 099 772
tuuli.silber@linnamuuseum.ee

pedagoog (Kalamajas, Kotzebue 16)
Ade Lehtse
641 3491, 53 099 772
ade.lehtse@linnamuuseum.ee

klienditeenindajad (Kadriorus, L. Koidula 21c)
601 7065
Tatjana Šiškina
tatjana.shishkina@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (Kalamajas, Kotzebue 16)
Eve Pärna
641 3491
eve.parna@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Olga Punžinen
Leana Reiu

giid-järelevaataja ja spetsialist (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Freddi Nuum
601 7065
freddi.nuum@linnamuuseum.ee

järelevaatajad (Kalamajas, Kotzebue 16)
Aino Krents
Leili Põld

kohvikupidaja (Kadriorus, L. Koidula 21c)
Aili Vahesaar
6017085
aili.vahesaar@linnamuuseum.ee

kohviku teenindaja (Kadriorus, L. Koidula 21c)
NataljaTreskova