Tallinna Linnamuuseumi töötajad

ADMINISTRATSIOON (Vene 17)

direktor
Kalmar Ulm
Kalmar.Ulm@linnamuuseum.ee

teadusdirektor
Pia Ehasalu
610 4171
Pia.Ehasalu@linnamuuseum.ee

finantsjuht
Christine Reinik
615 5187
Christine.Reinik@linnamuuseum.ee

personalijuht
Elen Tisler
Elen.Tisler@linnamuuseum.ee
615 5196

peaspetsialist (dokumendihaldus ja arhiiv)
Anu Lõhkivi
610 4178
Anu.Lohkivi@linnamuuseum.ee

spetsialist
Marianne Leis
615 5196
Marianne.Leis@linnamuuseum.ee

turundus- ja kommunikatsioonijuht
Eve Veigel
5347 3981
Eve.Veigel@linnamuuseum.ee

KOGUDE OSAKOND (Vene 17 ja Vene 6)

peavarahoidja
Lea Sillart
615 5194
Lea.Sillart@linnamuuseum.ee

vanemteadur
Sulev Mäeväli
615 5189
Sulev.Maevali@linnamuuseum.ee

teadur-koguhoidja (relvad, tina, märgid, mündid, pitsatid)
Ando Pajus
615 5185
Ando.Pajus@linnamuuseum.ee

kuraator (maal, graafika, raidkivid)
Risto Paju
615 5186
Risto.Paju@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arheoloogiakogu)
Maarja Olli
610 4177
maarja.olli@linnamuuseum.ee

kuraator-koguhoidja (arhiivkogu, raamatukogu)
Marian Habicht
615 5182
Marian.Habicht@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Kristiina Hiiesalu
615 5188
Kristiina.Hiiesalu@linnamuuseum.ee

koguhoidja (kultuurilooline kogu)
Ene Heimvell
615 5191
Ene.Heimvell@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Tina Timonen
615 5194
Tina.Timonen@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (foto- ja fotonegatiivide kogu)
Tanel Verk
6440553
tanel.verk@linnamuuseum.ee

andmesisestaja
Taavi Veiler
6440341
taavi.veiler@linnamuuseum.ee

digiteerija
Ott Eelmaa
6440341
ott.eelmaa@linnamuuseum.ee

kuraator-säilitaja
Merike Neidorp
644 2332
Merike.Neidorp@linnamuuseum.ee

säilitaja
Annely Miil
Annely.Miil@linnamuuseum.ee

konservaator (metall)
Jaan Märss
Jaan.Marss@linnamuuseum.ee

spetsialist
Erik Jürviste
615 5194
Erik.Jurviste@linnamuuseum.ee

fotograaf
Jaan Künnap

EKSPOSITSIOONI JA NÄITUSTE OSAKOND Vene 17 ja Vene 6

ekspositsiooniala peaspetsialist – osakonna juhataja
Karel Zova
615 5192
Karel.Zova@linnamuuseum.ee

kunstnik
Anne Järvpõld
644 4197
Anne.Jarvpold@linnamuuseum.ee

kuraator-kunstnik
Lilian Juhkam
644 4336
Lilian.Juhkam@linnamuuseum.ee

pedagoogid
Made Isak
615 5184
Made.Isak@linnamuuseum.ee

Nadežda Saar
615 5183
Nadezda.Saar@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Ene Piiroja
615 5180
Ene.Piiroja@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad
Elve Viisma
Anu Annuk
Juri Pantelejev
juri.pantelejev@linnamuuseum.ee

HALDUS Vene 17

haldusjuht – osakonna juhataja
Lennart Kumm
Lennart.Kumm@linnamuuseum.ee
5341 4313, 615 5195

haldusspetsialist
Marge Väljari
marge.valjari@linnamuuseum.ee
5866 6002

haldusspetsialist
Avo Misler
Avo.Misler@linnamuuseum.ee

autojuht-elektrik
Leo Savila

tehnik-remonditööline
Kalle Paju

KIEK IN DE KÖK JA BASTIONIKÄIGUD Komandandi tee 2

muuseumi juhataja
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog
Aet Laast
645 9626
aet.laast@linnamuuseum.ee

pedagoog-giid
Julia Voinova
645 9626
julia.voinova@linnamuuseum.ee

giid
Güzjälja Aisatullin
644 6686

giid
Jekaterina Sepp
645 9626

giid
Kadi Pilt
644 6686

klienditeenindajad
Riina Toon
644 6686
riina.toon@linnamuuseum.ee

Katrin Rumm
644 6686
katrin.rumm@linnamuuseum.ee

NEITSITORN Lossi plats 11/Lühike jalg 9

muuseumi juhataja (Neitsitorn, Kiek in de Kök, Bastionikäigud)
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

koordinaator
Tõnu Pedaru
601 2605
tonu.pedaru@linnamuuseum.ee

giid-pedagoog
Julia Voinova
645 9626
julia.voinova@linnamuuseum.ee

ürituste koordinaator, klienditeenindaja
Kaja Lobe
601 2751
kaja.lobe@linnamuuseum.ee

haldusspetsialist (Neitsitorn, Kiek in de Kök, Bastionikäigud)
Avo Misler
601 2605

kohviku toitlustusjuht
Maiga Tamm
601 3413, 51 961 041
maiga.tamm@linnamuuseum.ee

peakokk
Tarvi Karpa
tarvi.karpa@linnamuuseum.ee

FOTOMUUSEUM Raekoja 4/6

juhtivkuraator
Anneli Jalava
6445234, 58558030
anneli.jalava@linnamuuseum.ee

projektijuht
Rita Rahu

 

TALLINNA VENE MUUSEUM Pikk 29a

juhtivkuraator
Maria Smorževskihh-Smirnova
(+372) 5887 6711
Maria.Smorzevskihh@linnamuuseum.ee

kuraator-koguhoidja
Zurab Jänes
(+372) 5331 7260
Zurab.Janes@linnamuuseum.ee

pedagoog
Julia Kornejeva
(+372) 53052151
julia.kornejeva@linnamuuseum.ee

kassa
Olga Pekarskaja
(+372) 6604140
vemu@linnamuuseum.ee

PEETER I MAJAMUUSEUM Mäekalda 2

juhtivkuraator
Maria Smorževskihh-Smirnova
+372 5887 6711, +372 6013 123
Maria.Smorzevskihh@linnamuuseum.ee

kuraator-koguhoidja
Zurab Jänes
+372 5331 7260, +372 6013 123
Zurab.Janes@linnamuuseum.ee

pedagoog-giid
Julia Kornejeva
+372 5305 2151
Julia.Kornejeva@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja
Krista Jõepera

kassa
Janne Kallas
+372 6013 136

KADRIORU LASTEMUUSEUM MIIAMILLA L. Koidula 21c

muuseumi juhataja
Lagle Palo
6017056
lagle.palo@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog-projektijuht
Gerli Palmits
6017057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog
Jekaterina Botskarjova
6017057
jekaterina.botskarjova@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog
Jelena Tšernova
6017057
jelena.tsernova@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja
Sandra Simson
sandra.simson@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja
Anžela Komtšatnikova
anzela.komzatnikova@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja
Olga Punžinen

giid-järelevaataja ja klienditeenindaja (kassa)
Freddi Nuum
6017065
freddi.nuum@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (kassa)
Tatjana Šiškina
6017065
tatjana.shishkina@linnamuuseum.ee

kohvikupidaja
Aili Vahesaar
6017085
aili.vahesaar@linnamuuseum.ee

kohviku teenindaja
Kätlin Trääl
6017085

KALAMAJA LASTEMUUSEUM MIIAMILLA Kotzebue 16

muuseumi juhataja
Lagle Palo
6017056
lagle.palo@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog-kuraator
Tuuli Silber
6413491
53099772
tuuli.silber@linnamuuseum.ee

muuseumipedagoog
Ade Lehtse
6413491
53099772
ade.lehtse@linnamuuseum.ee

Klienditeenindaja
Eve Pärna
6413491
eve.parna@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Aino Krents
6413491
laste@linnamuuseum.ee

JAANI SEEK Väike-Pääsukese 5

arheoloogiakogu hoidja
Maarja Olli
tel: +372 6104177
maarja.olli@linnamuuseum.ee

< tagasi